    Buy cheap TEM96A-80-80-1.0 from wholesalers
    TEM96A-80-80-1.0
    Ask Lasest Price
    Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
    Model Number : TEM96A-80-80-1.0
    • Product Details
    • Company Profile
    TEM96A-80-80-1.0
    RF EMI Absorbing Sheet - Polymer Resin Conductive 3.150" (80.00mm) X 3.150" (80.00mm) X 0.039" (1.00mm)